Hydrophil Sisalový sáček na mýdlo zeromarket.cz

171
Neohodnoceno
Efekt lupa
  • 1 z 2

Zcela přírodní sisalový sáček na mýdlo, díky kterému ho spotřebujete do posledního kousku.


  • Skladem
99 Kč
Kategorie: Koupelna
 
  • 100% přírodní
  • 100% rozložitelný
  • vhodný do sprchy
  • umožní vám spotřebovat mýdlo zcela bezezbytku
  • ekologický produkt

 

PARAMETRY:

Zcela přírodní sáček z listů agáve sisalové, díky čemuž se jedná o obnovitelný zdroj. Do sáčku můžete naskládat zbytky mýdla, čímž vytvoříte jedno nové, nebo do něj můžete dát rovnou mýdlo nové. Díky sáčku vám nakonec z mýdla nezbyde vůbec nic. Ve sprše vám nevyklouzne z ruky a navíc vám poskytne celotělovou masáž.

 

 

 

Zakladateli značky Hydrophil jsou Christoph, Sebastian a Wanja z německého Hamburku. Společně pracovila v organizaci Viva con Aqua de Sankt Pauli e.V., která se věnuje všemožným tématům týkajícím se vody. Časem začali psát vlastní blog, jehož hlavním tématem byla právě voda. Upozorňovali především na to, že o vodu je potřeba se starat. V roce 2013 začali přemýšlet nad tím, zda by se daly vyvinout produkty, které by byly nejenom veganské, ale zároveň i šetrné k vodě. Například vyráběné s minimem vody a s minimálním znečištěním - takže pro vodu neutrální (ostatně o tom vypovídá i název firmy, Wasserneutral). Ať už v rámci výroby nebo v rámci recyklace.

Ohlas na jejich produktů byl obrovský a kluci se začali specializovat na W. A. S. H. (WAter. Sanitation. Hygiene), tedy na segment hygieny a péče o tělo. Oblast každodenního používání. Protože, jak říká jejich motto: "Udělat každý den o trochu lepší." Ať už pro sebe, pro okolí nebo pro celý svět.

V roce 2014, stále ve třech, založili značku Hydrophil. A jaká jsou jejich hlavní motta?

Neutrální pro vodu: Hydrophil používá pouze materiály (včetně barev bez minerálních olejů a dodané umělé chemie), které jsou čistě přírodní (například bambus) a zároveň je možné je recyklovat nebo zkompostovat bez nebezpečí pro pitnou nebo spodní vodu. I jJejich barvy jsou snadno odbouratelné a nezatěžují životní prostředí.

Veganské: Veškeré produkty, které Hydrophil vyrábí, jsou veganské a samozřejmě nejsou testovány na zvířatech.

Fair: Férové pracovní podmínky a mzda - bez kompromisů. Hydrophil vyrábí své bambusové výrobky v čínském Lishui a také tam každý rok jezdí na kontrolu. Zajímá vás jak to v továrně vypadá? Kluci pro vás připravili video z návštěvy:

Zároveň spolupracují s malými firmami v okolí Hamburku, které sdílí jejich etické postoje. A aby to bylo fér úplně, tak 10 % z výdělku věnují zmiňované Viva con Aqua de Sankt Pauli e.V.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.