Skleněná láhev Retap 300ml zeromarket.cz

Láhev z borosilikátového skla bez obsahu škodlivých látek.

V nabídce také:

299 Kč
Skladem

 

  • Vyrobeno z borosilikátového skla
  • Odolnější a lehčí než klasické skleněné lahve
  • Neobsahuje ftaláty, olovo ani jiné škodlivé látky
  • Lze mýt v myčce
Lahve Retap byly speciálně vyvinuty na pití kohoutkové vody, kterou lze nosit všude s sebou.

Lahve nemají závit, víčko se zavírá zacvaknutím.

Díky borosilikátovému sklu jsou odolnější proti rozbití než skleněné lahve, lehké na nošení (nejsou o moc těžší než nerezové lahve) a uchovávají vodu bez škodlivých látek. Barevné víčko dobře těsní, nic nevyteče do tašky.

Borosilikátové sklo je ještě ekologičtější než běžné sklo a to jak surovina, tak jeho výroba. 20% suroviny je z recyklátu. Víčko v mnoha barevných variantách je vyrobeno z termoplastu – elastomeru.

Lahev i víčko jsou zcela zdravotně nezávadné. Neobsahují ftaláty ani olovo. Lahev nemá žádné záhyby, proto se snadno vymývá. Lze jí samozřejmě mýt i v myčce.

Sklo je transparentní, takže nejen vidíte dovnitř, ale můžete takovou lahev použít i třeba jako elegantní karafu.
Design láhve dostal ocenění Red dot Design.

Informace k záruce: Žádosti jsou vyřizovány prostřednictvím online formuláře zde: https://www.cereus.cz/cs/dozivotni-zaruka-retap.

Specifikace:

  • Objem: 0,3 litru
  • Výška: 17 cm
  • Váha: cca 170 g

 

O VÝROBCI:

Retap pochází z Dánska a skandinávský design se nezapře. Samotná výroba lahví pak probíhá v České republice.

Kód Kód: 44
Jméno značky: Retap
Kategorie: Láhve, termosky

Ekologické skleněné lahve a karafy Retap vznikly v Dánsku s myšlenkou na plastové ostrovy v oceánech, které jsou tvořeny převážně jednorázovými PET lahvemi. Jsou volbou pro všechny, kdo milují nádherný čistý skandinávský design a chtějí pít chutnou vodu z kohoutku místo podpory nesmyslných jednorázových produktů. Ne náhodou získaly Retapky například prestižní ocenění Red Dot Design Award. Všechny Retapky jsou navíc ručně foukané v Česku.

Ve firmě Retap si nechali spočítat ekologický dopad svých lahví. Nezávislý výzkum od Carbon Footprint Ltd. dospěl k uhlíkové stopě 358 gramů CO2 pro jednu půllitrovou Retapku. Co to v praxi znamená? Že když budete Retapku používat každý den, tak oproti PETkám ušetříte za rok přes 30 kilogramů CO2.

Podívejte se na krátké video: