Vše o nákupu

DOPRAVA:

ZÁSILKOVNA - OSOBNÍ ODBĚR

Doručení na jedno z 1398 výdejních míst po celé ČR. Služby zásilkovny Vám budou nabídnuty, pokud vaše objednávka bude v limitu do 5 Kg. Máte možnost doručení Vaší objednávky na kterékoli místo po celé ČR. Seznam výdejních míst najdete zde: VÝDEJNÍ MÍSTA ČR

Pokud jste našli výdejní místo blízko vašeho bydliště nebo pracoviště, nechte si doručit Vaši zásilku právě tam. Po realizaci objednávky vyberte způsob dopravy "Zásilkovna" a vyberte pobočku z poskytnutého seznamu.

Ceny dopravy s výdejní službou Zásilkovna:

  • Hodnota objednávky do 1000 Kč cena dopravy je 49 Kč
  • Hodnota objednávky nad 1000 Kč je doprava ZDARMA

 

MOŽNOSTI PLATBY:
 

Umožňujeme platbu v hotovosti na dobírku.

Okamžitá online platba (GoPay), platba kartou, převodem – ZDARMA 

Platba prostřednictvím platební brány (okamžitá platba, platba kartou) je rychlý bezpečný způsob, jak můžete zaplatit na našem e-shopu.

 

Bankovní převod – ZDARMA

Pokud si zvolíte platbu bankovním převodem, po potvrzení objednávky Vám zašleme fakturu s instrukcemi o platbě bankovním převodem.

UPOZORNĚNÍ: Objednávka bude expedována do 24 hodin po připsání platby na náš bankovní účet.

 

DOBÍRKA

  • Zásilkovna - 29 Kč - Platba v hotovosti při převzetí ve výdejním místě Zásilkovny

 

Objednávající s registrovaným daňovým číslem (plátce DPH)

Objednávající, kterým je právnická nebo fyzická osoba s registrovaným daňovým číslem plátce DPH v členském státě EU, může uskutečnit platbu jen na základě vystavené faktury. Převodem nebo dobírkou. Jinou formu úhrady za produkt dodavatel těmto osobám neumožňuje.

 

ODESLÁNÍ OBJEDNÁVKY

Snažíme se, aby k Vám objednávka dorazila co nejdříve. Proto děláme co je v našich silách, abychom balíček co nejdříve zkompletovali a poslali Vám ho nejpozději do 48 hodin.

 

PRO MÉNĚ ODPADU - DÁVÁME KRABICÍM DRUHOU ŠANCI:

 

Zeromarket je pro nás místem, kde seženete pouze produkty, které usnadňují přechod k zero waste způsobu života. Jejich výroba a používání nezatěžuje přírodu, místo toho je s ní v souladu. Této myšlenky se držíme i při balení Vašich objednávek. Používáme pouze krabice, ve kterých nám přišli jiné produkty, nebo krabice od spřátelených obchodů. Balíky vycpáváme starými novinami, zbytky ze skartovaného papíru a již použitými plastovými výplněmi, které k nám přišly v jiných balíčkách. Nakonec balík zalepíme lepenkou na papírové bázi, díky které je pak krabice plně recyklovatelná. To, co děláme, nám dává smysl a baví nás to. A ačkoliv se snažíme o co nejmenší dopad na životní prostředí, sem tam se nějaká ta chybička může vloudit. Budeme proto rádi za jakékoliv Vaše podněty, které by nám mohli pomoci posouvat se stále dál. Společně tak vytvoříme budoucnost, která bude bez zbytečného plastu a odpadu. 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.